Yhteystiedot

   
Sähköpostiosoite:
 
     
Tilinumero:
Sampo FI94 8000 1701 9770 77
 
 
Lajivetäjät
Email.
GSM
Puh.koti
Yleisurheilu Jarmo Sipiläinen jarmo.sipilainen(a)saunalahti.fi 045 317 2277 09 823 2678
  Tapani Tuomainen tapani.tuomainen(a)luukku.com 0400 418 178 09 547 3195
  Jari Viksten jari.viksten(a)elisa.fi 050 506 5134  
Hiihto Tapani Tuomainen tapani.tuomainen(a)luukku.com 0400 418 178 09 547 3195
  Peter Valve peter.valve(a)hs.fi 0400 850 312  
  Jari Viksten jari.viksten(a)elisa.fi 050 506 5134  
Jalkapallo Esko Virtanen esko.j.virtanen(a)kolumbus.fi 050 563 0950 09 878 1085
  Jarmo Sipiläinen jarmo.sipilainen(a)saunalahti.fi 045 317 2277 09 823 2678
  Jani Kuivasaari jani.kuivasaari(a)varova.fi 040 0464517  
Koripallo Jari Viksten jari.viksten(a)elisa.fi 050 506 5134  
  Jarmo Sipiläinen jarmo.sipilainen(a)saunalahti.fi 045 317 2277 09 823 2678
Lentopallo Tanja Scherf tanja.scherf(a)tieto.com 040 516 5453  
Jouni Haavisto   040 825 2868  
Maastojuoksu Tapani Tuomainen tapani.tuomainen(a)luukku.com 040 830 7104 09 823 2678
  Peter Valve peter.valve(a)hs.fi 0400 850 312  
  Jari Viksten jari.viksten(a)elisa.fi 050 506 5134  
Suunnistus Esko Virtanen esko.j.virtanen(a)kolumbus.fi 050 563 0950 09 878 1085
  Seppo Repo seppo.repo(a)kesko.fi 010 5327 925 09 857 2316
Sähly Eino Päivärinta eino.paivarinta(a)nic.fi 050 524 9732 09 3239 266
  Tomi Kokko tomi.kokko(a)nordea.com 050 576 5276  
  Harri Lintala harri.lintala(a)digia.com 040 761 0037  


 

 

TYKKÄÄ MEISTÄ FACEBOOKISSA!